Vaillant dünya da ısıtma sistemlerin de kalitesini ispatlayarak kullanıcıların güvenini kazanmış satış ve satış sonrası vermiş olduğu profesyonel müşteri ilişkileri ile servis taleplerinde günün 24 saatinde hizmet sağlaması firmayı ön plana çıkartmasındaki en büyük etkenlerin başında gelmektedir.

Hani hep deriz ya dürüst olan, işine sadık olan her zaman kazır diye, burada vaillant markası bize aslında bunu gösteriyor. Kurallarından hiç taviz vermemesi hata ve hatta kurallarına uymayan personelini ilk kural  hatasında işine son veren firma olması ile de eleştiriliyor.  Fakat ben bu eleştirilere hep karşı çıktığımı her platformda belirtmem ile bazı zamanlar eleştiri hedefini üzerime çekmişimdir. Eleştiriyi doğru bilinçli yapmak gerekir haksıza sen haksızsın denilmeli fakat bilinçsizce yapılan yorumlar ileri ki yıllar da facialara kadar sebebiyet vermektedir.

Kombi seçiminin önemi kadar kullanım kuralları da oldukça önem taşır. Vaillant hakkın da bilgi ve öneriler için takip edebileceğimiz güncel gelişmeleri vaillant servisi sitesinden araştırabilir takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir