Evimizin en güzel süsü perdelerimiz odamıza renk katan en göze çarpan dışarıyla odayı kapatan her evde bulunan bir eşyamızdır. Tül ve perdelerimizi yıkamak ütülemek ne kadar zor olduğunu bayanlar çok iyi bilirler ve çok ev hanımının tül yıkamak ve ütülemek en yorucu olmasından dolayı sevmedikleri ev işlerinden birisidir. Bayanlar artık halınızı yıkayıp evinize kadar getirip serdiğimiz gibi tül ve perdelerinizi de ilk günkü gibi yıkayıp ütüleyip yine odanıza kadar getirip asıyoruz. Yanlış duymadınız tül yıkayıp ütülemek kadar yerine asması da çok zahmetli bir iş biz tüm hepsini sizler için düşündük ve hizmette sınır tanımıyoruz.

Haydi bayanlar tülleriniz artık bize emanet 2 gün içinde perdelerinizi yıkayalım ütüleyelim ve yerlerine takalım fiyat teklifi almak için bizi muhakkak arayın pişman olmayacaksınız cazip fiyatlar ile profesyonel yıkama sistemlerimiz ile tülleriniz yeni alınmış gibi olacaktır.

Sadece halı yıkama, tül perde yıkamakla kalmıyoruz koltuklarınız, çarşaflarınız hepsini özel ekipmanlarımız ile ter temiz yapıyoruz. Bize ulaşın ve gerekli detaylı bir bilgiyi sizlere aktaralım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir