Sıvı sabun evlerde iş yerlerinde hayın tüm alanında neredeyse temizlik için kullanılmaktadır. Sıvı deterjanlar tüketimi konusunda bilinçsiz davranan tüketiciler sağlıklarını olumsuz yönde de etkileyebilirler. Burada halı yıkama için kullanılan sıvı şampuan veya sıvı sabun ile ellerimizi yıkıyoruz. Yani hem bu sabunla elimizi yıkıyor hemde halımızı mı yıkıyoruz? Maalesef evet pazardan marketten alınan her sıvı sabunlar ile elimizi yıkamamalıyız. Temizlik ürünleri hakkında kullanılan tüm deterjanların kullanım alanları farklılık gösterir. Yani halı yıkama da kullanılan sıvı sabun ile elimizi yıkadığımız sabun farklıdır.

Sıvı sabun her şeyi yapmak, çok amaçlı temizleyici! Bu ev, bahçe veya ev hayvanları ile pek çok hizmet veriyor. Bu nadiren ticaret satılan birçok temizlik ürünleri için durum% 100 doğal ve biyolojik bir çok eski ve çok etkili, doğaya saygılı ve sağlık, vardır. Ve daha ekonomik, çok yoğun ve çok yönlü olduğu için, gereksiz yere bizim dolaplar dağınık ve çok pahalı pek çok farklı temizlik ürünleri yerine geçer.

Sıvı sabun birçok avantajı vardır. Tamamen doğal, bu potas ve bitkisel yağ oluşur, bu kimyasallar, koruyucular, solventler, boyalar tamamen ücretsizdir.  Bu ürün, organik tarım ve s ‘standartlarını karşılayan sürdürülebilir kalkınma yaklaşımının bir parçası.  bir derece konsantre bir üründür, çünkü sabun çok ekonomiktir. 1 litrelik kap çok uzun sürebilir!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir