Halı yıkamada   müşteriyi sevindiren, özellikle artık bayanları sevindiren şeylerden biri de  koltuk yıkatmaktır. Kadın için gerek halı silmek, yıkamak, koltuk yıkama, silmek tam bir kabustur. Tabi bu önce ki yıllardaydaydı. Şimdi artık her halı yıkamacıda koltuk yıkamada yapılmaktadır.

Koltuk yıkatmak da, halı yıkatmak kadar özen ve titizlik gerektirir. Her halı yıkamacının yapacağı bir iş de değildir. Koltukları yıkadıkları deterjandan tutun, koltuğu yıkadıklarında kullandıkları makinalarda oldukça önemlidir. Bu sebeple halı ve koltuk yıkatmadan evvel bize danışınız.

Koltuklar kimi yıkamacılarda buhar makinaları ile dezenfekte edilmektedir. Kimi yıkamacılarda ise, özel makinalar ile normal yıkanır ve son derece hikjyenik olur. Buhar ile yıkamada ise koltuklar kurutulur.

Kadınların bir zamanlar büyük temizlik sorunlarından biri olan koltuk yıkama ve silme işi artık halı yıkama fabrikaları ile tarihe geçiyor. Neredeyse artık tüm ev hanımları bile koltuklarını yıkatmacılara yıkatıyor. Hem daha temiz hem de daha hijyenik olduğu için. Koltuk yıkayan tüm halı yıkamacılar mekan yataklarınızı da yıkamaktadırlar.

Tüm görüş ve sorularınız için bizimle irtibata geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir