Koltuklarınızı ve cekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan
yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz.Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sokücü şampuanlar kulanıyoruz.Bu işlem 1 ile 2 saat sürmektedir.
Koltukve cekyat temizliyi püskürtme fırçalama ve vakumlama sistemi ile yapılır.
Koltukların kumaşlarına  uygun kir söküçü şampuanlar uygulanır sertolmayan fırçalar yardımı ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir.
Yüzeydeki kirli su vakumlanarak alınır aynı işlem temiz su ile yaniden tekrarlanır. temizlik sonrası islanan koltuklar vakumlama işlemi sonrası % 70 ile %80 arası kurutulmuş olur bu uygulama  sonrası koltuzlarınız yeni görünümüne kavuşur ve bakteriliyel temizligide yapılmış olur

Koltuk temizliğinde kullandığımız temizlik malzemesi kumaşa veye koltuk deri ise deriye asla zarar vermez,kurutma işlemi bitince koltuk kumaşında sertlik oluşmaz,daha sonra kirlerin veye lekelerin tekrar dışarı cıkması asla sözkonusu olmaz.Koltuk temizliği için kullandiğimiz leke sökücüler tamamen bitkisel olup insan sağlığı için zararlı değillerdir.
koltuk temizliği fiyatı . 100 tl ile 150 tl arasında değişmektedir.

Bu üçret farkı : koltuğun kumaşı,cıkması zor olan lekeler [ kan ve pas gibi ],ve koltuk takımlarındaki minderlerin çokluğundan kaynaklanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir