İstanbul anadolu yakasında ikamet edenlerin halılarını evinden ücretsiz servisimizle alıp temizleyecek bir ”halı yıkama” fabrikasına mı ihiyacınız vardı? İşte ozaman size en güvenilir bir halı yıkama fabrikası olan Pakev halı yıkama uzun yıllardan beri bu hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyan bir firma. Yılların tecrübesiyle ve mütevazi fiyatlarla, müşterisine yaklaşırken, iş ahlakıyla , müşterilerini ve  halıları kullananları imrendiren temizlik anlayışıyla hiçbir zaman kendine güvenenleri yüz üstü bırakmamış bir firma.

İş ahlakı her işte bir firmadan aranması gereken en önemli özelliktir ki böylle olması gerekmekte..Tabi helal kazanmak istiyorsanız.. Sizlere ucuz fiyatlarla ,  yalan vaadler sunan birçok yıkamacı,  bir çok iş alanında unutulup, kaybetmeye makkumdurlar. Onlar gelir geçerken sizleri madur etmesinler diye sizin güvenmeniz gereken firmalar kendini herşeyiyle belli eder.

Mesela yıkamacı fabrikayı seçerken, insanların fikirlerini ve  kalite belgelerini kontrol etmelisiniz . Kalite belgeleri aslında formalite olarak verilmiş belgeler gibi durabilir ,fakat bu belgeleri almak gerçek kaliteye sahip olmayı gerektiriyor.İnsanların güzel eleştirileri de oldukça önemli bir detaydır. Sağlanması gereken koşulların içinde müşteri sağlığından çalışanların kalitesi ve sağlığına kadar bir çok şey yer alıyor.

Halı yıkama ve temizlik işleri baştan savma yapılmaması gereken ve temizlikle süslenmiş iş alanları oldukları için Pakev Halı Yıkama gibi kâr etmekten önce , kaliteye önem vermeyi altın kural olarak benimsemiş bir şirkettir. Logomuzda bile kalite önde gelirken onu servisimiz, müşterilerimizin bizlere sonsuz güveni ve hijyen temizliğimiz  takip eder.
Halı, yorgan ve battaniyelerinizi emanet edeceğiniz yer Pakev Halı Yıkama ise endişe etmeyin. Size söz verilen süre, yani üç gün içerisinde, halılarınız mis gibi yıkanmış ve oldukça güzel  kurutulmuş şekilde teslim edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir