Kış bu yıl çok yoğun geçti..Hali  ile de yaktığımız doğalgazların, sobaların isleri evimizin halılarını ve koltuklarını kirletti. Acilen halılarımızı mı yıkatmanız gerekiyor? Benim  acilen yıkatmam gerekiyor, bu sebeple de tabii ki en kaliteli ve işinde profesyonel olanı tercih edeceğim. Sizler de benim gibi düşünüyorsanız, Pakev Halı Yıkama fabrikasını tabii de tercih etmelisiniz.

 

On yıldır İstanbul’da ikamet ediyorum ve on senedir de neredeyse sene de iki defa halılarımı yıkatıyorum.. Hem halı fabrikalarında daha temiz ve özenle yıkanıyor  hem de uğraşma derdim, emek derdim olmuyor. Üstelik de komşu komşu dolanıp balkonunuza halı mı serebilir miyim? demiyorum.

 

Fabrikalarda yıkanan halılar, merdiven boşluklarında yıkananlardan, balkonlarda, banyoda yıkanan halılardan elbette ki daha temiz   ve hijyenik yıkanıyor. Çünkü son model halı yıkama makineleri bu işi yapıyor. Hem yıkıyor  hem kurutuyorlar. Üç günde de teslim. Ayrıca halı tamiri de yapılıyor. Bize de sadece evimize gelen, mis gibi kokan halıları sermek düşüyor. Vallahi biz hanımların işi artık çok kolay. İyi ki halı yıkama fabrikaları var, iyi ki Pakev Halı Yıkama fabrikası var!..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir