Halılarınızda tamir edilecek yerler varsa, bir de kirlendi yıkanması gerekiyorsa, iki işi birden gören tek firma Pasev halı yıkama, hem yıkar  hem de halılarınızın tamirini yapar. Overlok yaptırmak artık hiçte zor olmayacak. Biz hanımların dertlerinden biri halı yıkama ve halılarımızda overlok gereken yerleri tamir ettirmekti. Kocaman halıları overlokçuya götürmek, tamir ettirmek hem büüyk bir sorun hem de maliyeti yüksekti. Şimdi ise, sadece halılarınız yıkanırken fimamıza teslim etmeniz yeterlidir. Biz iki işi birden yapıyor, yıkıyor ve tamir edip sizlere teslim ediyoruz.

Hanımlarda gözlerinde büyüyen bu problemlerinden kolayca kurtuluyorlar. Overlokçu aramaya, overlok yaptırmak için kocaman halıları tamirciye götürme derdine son. Yapmanız gereken şey, halılarınızı yıkatmak için Pasev halı yıkamayı tercih edin, tüm halılarınızdaki sorunlardan kurtulun. Temizletin, tamir etttirin, hepsini bir arada yaptırın.

Kaliteli firma garantimizle temizlik, üstün makinalarla mükemmel hijyenik ve halı tamir makinalarımızla da tamir ediyor,  halılarınızı sizlere teslim ediyoruz. Artık kadınlar için, büyük temizlik problemlerine son. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın, dilerseniz internet sitemizden bizlere ulaşın. Asla pişman olmayacaksınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir