Halı Yıkama ve temizlik olarak halı yıkama alanında uzman personeli ve profosyonel teknoloji makina ve cihazlarıyla sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız   halı tamiri ve   perde yıkama konusunda da  hizmet vermektedir.

Halılar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek
Olduğu gibi, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama büyük bir sektör haline gelmiştir.
Pakev halı temizle olarak profesyonel ekibimiz,halı yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile halı yıkama sektörde öncü bir firma olmaya çalışmaktayız.

Halılarınızın temizlik işlemini yaparken oto yıkamalardaki gibi halı yıkama  yapmiyoruz .Bizim tesisimiz sadece halı  işlemi yapan, hijyenik bir ortamı olan halı temizlemeiçin geliştirilmiş toz alma, otomatik halı ve halı sıkma makineleri bulunan bir tesistir.

Tesisimizde daha sağlıklı halı temizlik için havuz sistemi bulundurmamaktayız.
Çünkü havuz sistemi birçok halının aynı havuzun içine konulması demektir. Bu da evde hayvan Besleyen bir müşterimizin halısı ile, hayvan beslemeyen diğer bir müşterimizin halısının aynı havuzun İçerisinde olmasıdır, veya çok kirli olan bir halı ile pek de kirli olmayan halıların aynı havuzun içerisinde Olması nedeni ile tüm kirinin birbirine karışması demektir. Ve bu hiç de sağlıklı bir halı yıkama  yöntemi değildir. Bir halıda bulunan mikropları diğer bir halıya bulaştırmamak gerekmektedir.

Oto yıkama servislerinde araçların yıkandığı ortamda halılarınızı yıkatırsanız bu hiç de hijyenik bir
Halı Yıkama sistemi değildir. Çünkü bu yerler yağ ve kir içindedir.
İnsanların evlerinde kullandığı halıların hepsi yerlere serilip üzerinde gezildiği, halıların kirlerinin birbirine Karıştığı, halılar için uygun olmayan halı yıkama işleminin yapıldığı sağlıksız halı yıkama için uygun bir ortamdır.

Bizim tesisimizde bu gibi durumlar asla söz konusu değildir.
Halı temizliği için kullandığımız halı şampuanları içeriğinde kimyasal meddeler bulunmayan bitkisel özlü halı temizleme şampuanlarıdır.bu şampuanlar halı yıkama için üretilen bitkisel bazlı halı temizlik şampuanlarıdır

Her halı dokuma tekniği, kullanılan boyanın cinsi (kök boyası, kimyasal boyalar vb.) ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak cinsine uygun halı yıkama şampuanlar kullanılarak gerekli halı yıkama tekniği ile temizlenmektedir.

Yıkanan halıların kurutma işlemi kapalı ortamda yapılmaktadır.
Kurutma işlemi tamamlanan halılar kir ve tozlanmaya karşı mutlaka ambalajlanarak teslime hazır duruma getirilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir