Evinizde antika, değerli halılarınız ve kilimleriniz mi var? Peki bu kadar değerli halılarınızı ve kilimlerinizi her  halı yıkamacıya güvenipte yıktabiliyor musunuz? Tabii ki hayır değil mi?

Her yerde bu halılar yıkatılmamalıdır. Çünkü büyük bir özen ve titizlikle yıkanmalı, uygun deterjanlar kullanılmalıdır.

Antika halı yıkamada sizlere gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim halı yıkama fabrikası Pasev Halı Yıkama fabrikasıdır. Her marka halıyı, Pasev Yıkama şirketine emanet edebilirsiniz. Tecrübeli elamanlar, uygun marka deterjanlar, özel marka halılara uygun makinalar ile halınızı yıkayıp sizlere aldıkları gibi teslim ederler.

Daha evvel bir kaç halı yıkama şirketlerine değerli antik halılarını ve klimlerini yıkatanlar ciddi sorunlar ile karşılaşmışlar ve pekte memnun sonuçlarla karşılaşmamışlardır. Dünyanın parasını veripte, bir yıkamadan sonra dünyanın parasını verdiğiniz halılarınızın başına bir şey gelmesini istemiyorsanız;  özel, antika ve marka halı, kilimlerinizi Pasev Halı Yıkamaya teslim ediniz.

İstanbul’un bütün ilçelerine tecrübeli elamanlarımız ve ücretsiz servislerimizle  kaliteli  hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Gönül rahatlığı ile tüm halılarınza bizlere emanet edin, pişman olmayacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir